CYKLOSTOPY

Cyklostopy – to leśne ścieżki typu 'singletrack' przeznaczone do jazdy na rowerze górskim. Znajdują się one na pogórzu lubowniańskim w okolicach zamku w Starej Ľubovni na Słowacji - 20 km od centrum Piwnicznej - Zdroju.

UWAGA ! Aby obecnie wjechać legalnie na teren Republiki Słowackiej należy spełnić następujące warunki - wszelkie informacje pod linkiem

Zapraszamy na całodzienny wypad eBike enduro z instruktorem na Słowację. Można tam znaleźć ponad 12 km ścieżek rowerowych o różnym stopniu trudności. Nazwy poszczególnych tras inspirowane są ścieżkami zwierząt leśnych, które służą jako szybka orientacja w terenie, a równocześnie charakterystyka profilu trasy. Całość kompleksu Cyklostopy i jego ukształtowanie z podjazdami na kolejne pętle wprost idealnie nadaje się pod rowery eBike enduro. Dodaj do tego piękne widoki oraz miejscowe atrakcje turystyczne i masz przepis na doskonały dzień.
Masz ekipę i chcesz wspólnie pojeździć na elektrycznym rowerze enduro - daj nam znać, a my dostosujemy termin pod Twoją grupę. Wyjazd na Cyklostopy możemy zrealizować przy zebraniu się minimum 2 osób.
Trasa Wilka – najdłuższa i najbardziej wymagająca technicznie – pełna niespodziewanych zakrętów (dł.3 km - średnia).
Trasa Niedźwiedzia – szybka trasa z dużymi, długimi skokami (dł.0,6 km - trudna).
Trasa Rysia – szlak zbudowany w najbardziej stromym terenie dla doświadczonych, którym nie brakuje odwagi (dł.0,45 km - b.trudna).
Trasa Jelenia – prowadzi wzdłuż grzbietu górskiego i zweryfikuje wszystkie wasze umiejętności oraz kondycję. Jedzie się tu w górę i w dół, szybko i wolno oraz oferuje najpiękniejsze widoki (dł.2,4 km).
Trasa Dzika – stroma trasa bez skoków, ale przeznaczona dla profesjonalnych rowerzystów (dl.0,35 km - b. trudna).
Trasa Sarny – najszybszy, z największą ilością skoków i najbardziej pofałdowany szlak (dł.1,7 km - łatwa).

Cena 350 pln/osoba

Poziom

Czas wyjazdu

ok 6 godzin

Dystans

30 km

cena zawiera

- wynajem roweru eBike enduro
- kask i okulary ochronne
- dowóz i powrót
- opiekę instruktora
- napoje/woda

cena nie zawiera

- ubezpieczenia na czas pobytu na Słowacji

Elektryczne Cyklostopy

eBike
transport
oznakowane trasy
opieka instruktora