Beskid Sądecki

Wycieczka eBike w której łączymy walory widokowe z najlepszymi trasami pod rowery elektryczne w okolicy Piwnicznej - Zdroju.

Rower elektryczny enduro/allmoutain idealnie nadaje się do górskich wycieczek krajoznawczych i tak się składa że Beskid Sądecki wraz z całą Doliną Popradu to wprost wymarzone miejsca pod eBike. Doskonałe widoki, przystępne trasy i wszystko to w zasięgu baterii bez potrzeby jej doładowywania.

Beskid Sądecki jest takim pasmem górskim, z którego rozciągają się przepiękne widoki na Tatry. Moglibyśmy pokusić się nawet o stwierdzenie, że miejsc do ich obserwowania w Beskidzie Sądeckim jest najwięcej spośród całych Beskidów...

Piwniczna Zdrój - Eliaszówka - Sucha Dolina - Obidza - Radziejowa - Rytro - Piwniczna Zdrój to jedna z naszych propozycji, która jest numerem jeden w naszym rankingu. Oprócz tego możemy zaproponować jeszcze kilka opcji które mamy na naszej liście.

Wycieczkę możemy zrealizować przy zebraniu się minimum 2 osób 

 

Cena 290 pln/osoba

Poziom

Czas wycieczki

ok 6 godzin 

Dystans

ok 45 km

Cena zawiera

- wynajem roweru eBike enduro
- kask i okulary ochronne
- szkolenie eBike
- opiekę instruktora

Opcje

W zależności od ilości osób i ich możliwości mamy różne opcje wycieczek ebike z podziałem na stopień trudności jak i ilość kilometrów do pokonania.

Wycieczka eBike

eBike
niesamowite widoki 
opieka instruktora
start/koniec Piwniczna - Zdrój