eBike Centrum

W naszej mobilnej wypożyczalni górskich rowerów elektrycznych znajdziesz najnowsze i najbardziej zaawansowane rowery enduro eMTB tzw. full suspension.

Nasza wypożyczalnia rowerów górskich - eMTB na co dzień stacjonuje w Piwnicznej - Zdroju (Beskid Sądecki). Na wyposażeniu posiadamy pełną gamę rowerów elektrycznych tzw. full suspension wraz z akcesoriami potrzebnymi do bezpiecznej jazdy w górach, oraz górski rower elektryczny dla juniorów !!!

STAWIAMY NA NOWOCZESNOŚĆ, WYGODĘ I BEZPIECZEŃSTWO. NASZĄ ZALETĄ I WIZYTÓWKĄ JEST MOBILNOŚĆ – mamy możliwość dowozu i odbioru rowerów w dowolnie wybranym miejscu na terenie Beskidu Sądeckiego. Drugim obszarem naszych działań jest Jura Krakowsko – Częstochowska (grupy zorganizowane)

Pomagamy w doborze tras, organizujemy wycieczki oraz szkolenia rowerowe. Mamy możliwość obsługi klientów indywidualnych jak i grup zorganizowanych.

+48/501794569

wycieczka rowerowa piwniczna zdrój small

Wskakuj na rower i jedź!

Masz mało czasu? Nie ma problemu. Zrób krótką przejażdżkę. A jeśli masz go duuużo wynajmij nasz rower na cały dzień (lub więcej) i zwiedzaj okolicę ciesząc się elektrycznym rowerem full suspension.

 

szkolenie ebike piwniczna wycieczki

Zwiedzaj i odkrywaj!

Górski rower elektryczny eMTB pozwala delektować się jazdą, zwiększa zasięg i możliwości, można spokojnie skupić się na walorach widokowych i krajobrazowych. Podejmij wyzwanie samodzielnie lub w gronie przyjaciół. Jako trening lub po prostu jako doskonałą rodzinną zabawę.

 

Oferty indywidualne,
oraz grupy.

Oferujemy górskie rowery elektryczne eMTB dla uczestników wyjazdów firmowych, które pozwalają na dojazd do celu całej grupy bez względu na poziom wytrenowania rowerzystów. Odpowiednio dobrana trasa przejazdu z instruktorem, który dba o bezpieczeństwo uczestników oraz zapewnia serwis techniczny daje komfort i niezapomniane wrażenia z jazdy.

Proponowane przez nas trasy są poprowadzone przez widokowe miejsca o najciekawszych walorach turystyczno – krajoznawczych w Beskidzie Sądeckim i Dolinie Popradu czy Szlakiem Orlich Gniazd na Jurze Krakowsko – Częstochowskiej.

Jesteśmy tu po to by Ci pomóc!

Chcesz poznać szczegóły? Wyślij do nas zapytanie mailem lub zadzwoń. Chętnie udzielimy wszelkich informacji na temat wynajmu naszych rowerów elektrycznych eMTB full suspension.

Zapraszamy

eBike Centrum

Piwniczna - Zdrój  
Słoneczna 11
+48/501794569
+48/693106756
biuro@ebikecentrum.pl

LOGO EBIKE CENTRUM
Poza elektrycznymi rowerami górskimi eMTB mamy do zaoferowania wiele różnych atrakcji nie tylko latem ale i zimą. Sprawdź nas ! ... 

Centrum offroad - szkolenia & eventy offroad, prezent offroad.

 

Licencjonowana Szkoła Snowboardu RONIN Snowboards